STRONA GŁÓWNA OGŁOSZENIA MAPA DOJAZDU KONTAKT POWRÓT DO GALERII FOTO GALERIA FILMÓW

Przedborów – Miasteczko Aniołów…


Jak co roku dzieci z naszej parafii wzięły udział w obozie organizowanym przez Caritas Diecezji Kaliskiej. Uczestnicy wakacji przez 8 dni zdobywali cenne wiadomości na temat aniołów. Przez kolejne dni przeprowadzał dzieci: Archanioł Michał, Archanioł Rafał, Anioł Snu, Anioł Pasterzy i Anioł Ewangelizacji.

Czas kolonii wypełniony był po brzegi zadaniami i atrakcjami dla maluchów i młodzieży. Uczestnicy uczyli się wielu tańców i piosenek, oglądali ciekawe filmy, brali udział w biegu patrolowym, dyskotece i zabawie tanecznej na Placu pod Dębem, rozgrywkach sportowych, korzystali z kąpieli w basenie, spacerowali po otaczających ośrodek lasach, uczęszczali na zajęcia tematyczne, mieli okazję nie tylko obejrzeć, ale także przejechać się na naprawdę ciężkich i wielkich motocyklach. W Przedborowie codziennym, najważniejszym punktem programu była Eucharystia sprawowana przez szefa obozu ks. Rafał Lubrykę.

Uczestnicy kolonii opuszczali ośrodek z szerokimi uśmiechami na buziach i łzami w oczach oraz zdaniem: „Było super! Wrócimy tu za rok!”.