XII Niedziela zwykła - 25 czerwca 2017 r.

1. W poniedziałek wyruszają ministranci na letni wypoczynek wraz ze swym opiekunem Księdzem Pawłem. Życzymy im błogosławionego czasu!

2. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach Bożego Ciała i oktawy. W sposób szczególny dziękujemy panom, którzy budowali ołtarze i nosili baldachim; paniom, które dekorowały ołtarze; dzieciom, które sypały płatki kwiatów przed Najświętszym Sakramentem, a także ich rodzicom, a także ministrantom za służbę ołtarza, oraz wszystkim wiernym za piękny udział w uroczystościach.

3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa zawsze po wieczornej Mszy św.

4. W czwartek 29 czerwca przypada uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7,00, 10,00, 15,30 i 18,00. W tym dniu o godz. 18,30 Suma odpustowa w Parafii Św. Pawła Ap. w Ostrowie. Prosimy o udanie się delegacji naszej Parafii.

5. Ze względu na wyjazd ks. Pawła z ministrantami oraz ks. Proboszcza na odpust Św. Pawła w czwartek 29 VI, zawieszamy od tego tygodnia spotkania grup parafialnych na okres wakacji. Wznawimy spotkania we wrześniu. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w spotkaniach grup parafialnych w celu pogłębienia swojej wiedzy i wiary.

TU MOŻNA POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ >> WYMIENIANKI ROCZNE <<