XXVIII Niedziela zwykła - 15 października 2017 r.

1.

W środę o godz. 18,00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast we wtorek po mszy św. o godz. 18,00 Odnowa w Duchu Św., w środę Szkoła Modlitwy, w czwartek Krąg Biblijny, w sobotę o godz. 9,00 ERM, także o godz. 10,00 Schola Dziecięca, a o godz. 11,00 ministranci.

2.

Nabożeństwa różańcowe w październiku w naszym kościele: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17,30, a dla dorosłych z wystawieniem Najświętszego Sakramentu zawsze po wieczornej Mszy Św.

3.

Różaniec dla dzieci jest prowadzony w oparciu o program o objawieniach MB w Gietrzwałdzie. Zapraszamy dzieci i ich rodziców, zwłaszcza dzieci przygotowujących się do I Komunii św.!

4.

Rozważania różańcowe w nabożeństwach dla dorosłych i młodzieży codziennie przygotowuje inna grupa parafialna, za co bardzo dziękujemy, i tak: w poniedziałki - Odnowa w Duch Świętym, we wtorki – Grupa Św, Moniki, środy - Szkoła Modlitwy, czwartki – Krąg Biblijny, piątki Oaza dorosłych i małżeństwa Domowego Kościoła, soboty – Matki i Ojcowie różańcowi. Dziękujemy!

5.

W ubiegłą niedzielę przeprowadziliśmy zbiórkę do puszek na Fundusz Papieski. Zebraliśmy dokładnie 1.927, 90 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie tego dzieła! Potwierdzenie wpłaty ofiar wywieszone w gablocie parafialnej w dziale „Aktualności”.

6.

W piątek 20 X o godz. 18,00 Msza Św. i KATECHEZA dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

7.

Dziś liczenie wiernych obecnych na niedzielnej liturgii.

8.

W tygodniu wymieniliśmy 2 uszkodzone przez akty wandalizmu okna w kościele. Okna są wklejone na silikon i musiały być prowadzone prace na wysokości, by najpierw je wyciąć a następnie zamontować nowe.

9.

Od dziś można zabrać formularz do zamawiania WYMIENIANEK rocznych i jednorazowych na rok 207/2018.

10.

Siostry Salezjanki zapraszają dzieci do ORATORIUM, które jest miejscem radosnych i darmowych spotkań z różnych szkół podstawowych i tzw. zerówek. W programie: modlitwa, sport, zabawy, muzyka, warsztaty oraz konkursy z nagrodami. Prowadzą Siostry z animatorami. Spotkania w SOBOTY w godz. 1,00 – 13,00 przy PRZEDSZKOLU Sióstr Salezjanek, ul. Skorupki 56. Szczegóły na plakatach i Facebooku. Natomiast młodzież Siostry zapraszają w co drugą niedzielę do Oratorium młodzieżowego w tym samym miejscu jw. Początek spotkań młodzieżowych dn. 22 X, godz. 16,00.

11.

Dziękujemy za życzliwość względem Parafii, za złożone ofiary i życzymy błogosławionej niedzieli!

TU MOŻNA POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ >> WYMIENIANKI ROCZNE <<