XIX Niedziela zwykła - 13 sierpnia 2017 r.

1.

Dzisiaj, według zapowiedzi sprzed tygodnia, przed kościołem przeprowadzamy zbiórkę do puszek na diecezjalne Radio Rodzina. Bóg zapłać za wszelkie ofiary!

2.

Ze względu na czas wakacyjny okazja do spowiedzi w dni powszednie będzie rano po mszy św. o godz. 7,00 a wieczorem po mszy św. o godz.17,00

3.

We wtorek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP, czyli tzw. Święto Matki Boskiej Zielnej. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Świętej będziemy święcić młode pędy zbóż, kwiatów i ziół

4.

Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika OPIEKUN w cenie 2,50 zł, a w nim m.in.: artykuł o bł. Sancji która związana jest z naszym miastem, z okazji 15 rocznicy jej beatyfikacji; kolejne retrospekcje z objawień Matki Bożej w Fatimie, o niezwykłych sukienkach i koronach Matki Bożej Częstochowskiej, o reanimacji więdnącej tradycji, czyli o robieniu bukietów na święto Matki Boskiej Zielnej i znaczeniu tej tradycji oraz kolejny artykuł naszego Księdza Proboszcza. Zachęcamy do lektury!

TU MOŻNA POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ >> WYMIENIANKI ROCZNE <<