STRONA GŁÓWNA OGŁOSZENIA INTENCJE MSZALNE MAPA DOJAZDU KONTAKT


OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 18 marca 2018 r.

1.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 dla dzieci, a o godz. 18.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15.

2.

Ze względu na rekolekcje parafialne, a następnie Wlk. Tydzień odwołujemy spotkania wszystkich grup parafialnych w ciągu tygodnia. Ministranci, schola i Erem ustalają terminy spotkań ze swoimi opiekunami.

3.

W sobotę 24 marca od godz. 9,00 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła na święta: kobiety wewnątrz świątyni, a mężczyźni i ministranci na zewnątrz kościoła. Bóg zapłać!

4.

Sakramentu Bierzmowania w naszej Parafii udzieli J.E. Ks. Bp Łukasz Buzun w sobotę 26 maja o godz. 18,00.

5.

Dziękujemy Dyrekcji gronu pedagogicznemu za wzorową pomoc i współpracę w przeprowadzeniu Wielkopostnych Rekolekcji Szkolnych.

6.

Od dziś do środy włącznie przeżywamy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne, które prowadzi Ks. prof. Dariusz Kwiatkowski, liturgista UAM-u. Bardzo serdecznie zachęcamy parafian do licznego udziału w rekolekcjach. W niedzielę nauki na wszystkich Mszach Św. W poniedziałek, wtorek i środę nauki o godz. 9 i 11 oraz 17 i 18. W poniedziałek po Mszy Św. o godz.18,00 dodatkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, a we wtorek dla członków wszystkich grup parafialnych.W środę dzień spowiedzi – 7 kapłanów będzie spowiadało zawsze pól godziny przed każdą Mszą Św. Szczegółowy program na plakatach oraz na stronie internetowej Parafii. Ofiary składane w środę będą naszym podziękowaniem dla Ks. Rekolekcjonisty.

7.

W piątek 23 marca o godz. 19,15 Ostrowska Droga Krzyżowa od Konkatedry do kościoła św. Antoniego. Zapraszamy! Nasza parafia prowadzi VI i VII stację, przed VI i przed VII stacją niesiemy jako parafia krzyż.

8.

Są do odebrania w zakrystii u ks. proboszcza alby dzieci idących do I Komunii św.

9.

Dziękujemy za ofiary na wielkopostną Daninę Diecezjalną. Jest ona przeznaczona na utrzymanie instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać!TU MOŻNA POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ >> WYMIENIANKI ROCZNE <<