XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 LISTOPADA 2019 ROKU

1.

W związku z dużym zainteresowaniem filmem pt. „NIEPLANOWANE”, dodatkowe seanse w kinie Komeda będą: w niedzielę 17 listopada o g. 16.00 oraz w poniedziałek 18 listopada o godz. 17.00. Zapraszamy!

2.

BIURO PARAFIALNE w tym tygodniu będzie czynne 3 dni popołudniu: w poniedziałek, środę i piątek, zawsze od godz. 16.00 do 17.00. Ponadto codziennie można jakąkolwiek sprawę biurową załatwić bezpośrednio w zakrystii po mszy świętej wieczornej, a intencje można zamówić także w niedzielę i święta również w zakrystii.

3.

Spotkania poszczególnych grup parafialnych w nadchodzącym tygodniu: wtorek – Odnowa w Duchu Św., w środę – Szkoła Modlitwy, w czwartek – Krąg Biblijny. W piątek o g. 18.00 Kandydaci do bierzmowania ze SP nr 4. Natomiast w niedzielę o 10,45 – Schola, a o godz. 12,00 Rodzice i dzieci do I Komunii św.; nie ma w sobotę zbiórki ministrantów.

4.

We wrześniu „ministrantem mistrzem”, który zdobył najwięcej punktów za udział liturgiach jest Szymon Porczyński, a w październiku Karol Schubert: dziś o g. 10.45 otrzymują specjalną nagrodę proboszcza. Gratulujemy! A podczas Mszy św o g. 12.00 przyjmiemy 7 kandydatów na ministrantów.

5.

W nowych wymieniankach rocznych na rok 2019/2020, będziemy się modlić od przyszłej niedzieli 15 XI. Bóg zapłać za ofiary z racji wymienianek tak rocznych jak i jednorazowych

6.

Dziś w naszej parafii niedziela powołaniowa - gościmy kleryków z naszego Seminarium. Dziękujemy im za krótkie, a wszystkim wiernym za ofiary do puszek przed kościołem, które będą w całości przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Bardzo dziękujemy!

7.

Myśl tygodnia: „ Pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie ale ufaj tak, jakby wszystko zależało od Boga.” (Św. Augustyn).

TU MOŻNA POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ

>> WYMIENIANKI JEDNORAZOWE <<