STRONA GŁÓWNA OGŁOSZENIA MAPA DOJAZDU KONTAKT

Ogłoszenia parafialne dostępne na FB Parafii

Kliknij by przejść na stronę Facebooka »

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18 LUTEGO 2024 ROKU

1

W niedziele Wlk. Postu o g. 16.15 – Gorzkie Żale. Kazania pasyjne w tym roku wygłosi ks. Grzegorz Modrzyński. Zapraszamy.

2

W piątki Wlk. Postu o godz. 17.30 – Droga Krzyżowa; najbliższą przygotuje Krąg Biblijny.

3

W czasie ferii nie ma katechez niedzielnych dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św i czwartkowych dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Jednak bardzo serdecznie zapraszamy ich na Mszę św, niedzielną oraz piątkowe Drogi Krzyżowe oraz w niedzilne popołudnie na na nabożęństwo Gorzkich Żali.

4

Spotkania grup parafialnych: w srodę o 18.30 – Krąg Biblijny.

5

W sobotę1 czerwca 2024 roku przypada 50-lecie erygowania (powstania) naszej Parafii. Uroczystościom jubileuszowym wraz z konsekracją kościoła (bo 4 XII 1945 r. było jedynie jego poświęcenie) będzie przewodniczył Biskup Diecezjalny J.E. Damian Bryl. Uroczystości jubileuszowe i konsekracja kościoła będą poprzedzone tygodniowymi Misjami Parafialnymi w dniach od 26 maja do 2 czerwca (od niedzieli do niedzieli), których celem jest duchowe przygotowanie całej parafii. Misje prezprowadzi O. Dariusz Sambora OFM z Komistariatu Ziemi Świętej.

6

O. Misjonarz przyjeżdża w najbliższy wtorek, by spotkać się ze mną oraz radami parafialnymi w celach organizacyjnych. Stąd zapraszam PRD i PRE w najbliższy wtorek 20 lutego na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie z misjonarzem na probostwie. .

7

W tym roku nie będzie wyjątkowo rekolekcji wielkopostnych ze względu na misje parafialne. Natomiast w sobotę16 marca przed V Ndz Wlk. Postu będzie dzień spowiedzi wielkopostnej.

8

Parafia Św. Rodziny organizuje Pielgrzymkę do Włoch oraz Kurs Nowe Życie – szcegóły n aplakatach w kruchcie kościoła oraz na stronie Parafii w Pruślinie.

9

Bóg zapłać za ofiary na składkę remontową w III. ndz niedzielę miesiąca

10

OPIEKUN a w nim m.in.: Modlitwa dla zabieganych - Rekolekcje na łamach Opiekuna , Post już nie taki ścisły, O symblice popiołu, Diakonat – podstawy biblijne, O funduszu Kościelnym, czym jest i czym miał być? Zapraszamy do nabycia i lektury.